У зв’язку з оголошенням в області надзвичайної ситуації на Дрогобиччині створений спільний штаб за участю перших осіб регіону, керівників сфери охорони здоров’я, ДСНС, поліції та інших служб.
Сьогодні відбулося перше його засідання під головуванням голови райдержадміністрації Омеляна Стасули. Обговорено першочергові завдання для запобігання поширенню вірусу COVID-19 на Дрогобиччині. Це, зокрема, продовження жорстких умов карантину та заборони масового скупчення людей.
Йшлося про низку невідкладних заходів для підтримки закладів охорони здоров’я: безперебійне забезпечення киснем та придбання додаткових апаратів ШВЛ для Стебницької інфекційної лікарні, яка визначена резервною у разі поширення захворювання. Також - забезпечення індивідуальними засобами захисту працівників бригад невідкладної допомоги та закладів охорони здоров’я первинної ланки. Головний лікар КНП «Дрогобицька районна лікарня» Володимир Валюх зазначив, що в цій непростій ситуації владі Дрогобиччини варто звернутися за фінансовою підтримкою до місцевого бізнесу, гарантуючи цільове, прозоре використання отриманих коштів та сувору звітність.
Обговорювалася також можливість збільшення кількості бригад швидкої допомоги, проведення дезінфекції громадських місць тощо.
Окремою темою засідання штабу було довезення медиків та працівників інших служб життєзабезпечення. В цьому контексті начальник управління економіки Віталій Скоропад звернувся до поліції щодо сприяння роботі спецрейсів, які не так легко було організувати.
Штаб працюватиме в оперативному режимі, координуючи вирішення невідкладних проблем.













