Сьогодні, 13 квітня голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду за участю представників служб ДСНС, охорони здоров’я, Держпродспоживслужби, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. У нараді також взяв участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, який одночасно є керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації районного Штабу.
Обговорювалися організаційні та фінансові питання проведення дезінфекції громадських місць у населених пунктах району для профілактики поширення COVID-19 на Дрогобиччині.













