» Цивільний захист » Сьогодні в Нагуєвичах “мінували” школу

Сьогодні в Нагуєвичах “мінували” школу

Автор: admin1 от 10-10-2014, 11:58
 (голосів: 0)

Сьогодні в Нагуєвичах “мінували” школуСьогодні, 10 жовтня, о 9 год 15 хв., до чергової частини міліції міста Дрогобича надійшов анонімний дзвінок. Той, хто телефонував, заявив, що заміновано середню школу в Нагуєвичах. На місце події терміново виїхала оперативно-слідча група та наряд державної служби з надзвичайних ситуацій. Вони оточила небезпечну зону та до прибуття аварійно-технічних служб оперативно евакуювали з будівлі школи 160 учнів, 40 вчителів та 10 техпрацівників.

На місце події також прибули представники райдержадміністрації, МВ УСБУ у Львівській області, медичні працівники, аварійні бригади електромерж та газової служби.

Сьогодні в Нагуєвичах “мінували” школуВибухотехніки відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України у Львівській області разом із співробітниками ГУМВС України у Львівській області провели ретельний огляд усіх приміщень навчального закладу, але вибухових пристроїв або речовин не виявлено.  

Тепер же всі витрати на викриття “помилкового” дзвінка і проведення пошукових заходів доведеться оплачувати “жартівникові”. При цьому, за законом, за неправдиве повідомлення про загрозу безпеки громадян передбачений чималий штраф або позбавлення волі строком до п'яти років.

 

 

Сьогодні в Нагуєвичах “мінували” школу

 

 

Сьогодні в Нагуєвичах “мінували” школу

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua