» Інформація » Представлено нового керівника ДАІ міста Дрогобича та Дрогобицького району

Представлено нового керівника ДАІ міста Дрогобича та Дрогобицького району

Автор: admin1 от 27-02-2015, 17:10

Представлено нового керівника ДАІ міста Дрогобича та Дрогобицького районуСьогодні, 27 лютого, начальник управління Державтоінспекції  ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Олександр Хутняк представив особовому складу в.о. начальника відділення ДАІ міста Дрогобича та Дрогобицького району при ГУМВСУ у Львівській області Романа Садлівського. При цьому він зазначив, що  в теперішній ситуації на органи Державтоінспекції лягає подвійна відповідальність, як за безпеку руху на дорогах, так і на підсиленні роботи  підрозділів патрульно-постової служби міліції та громадської безпеки.

На цьому також наголосили перший заступник Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький та начальник МВ ГУМВСУ у Львівській області Андрій Білас. Вони підтвердили, що запорукою безпеки є співпраця між правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування.

Представлено нового керівника ДАІ міста Дрогобича та Дрогобицького району