13 травня о 21:40 год. внаслідок часткової несправності трансформатора було знеструмлено 20 будинків на вул. Новій села у с.Летня Дрогобицького району.
Сьогодні вранці, 14 травня аварійна бригада Дрогобицького РЕМ продовжує роботи із встановлення причини аварії та відновлення електропостачання.













