» Цивільний захист » Енергетики працюють над відновленням електропостачання частини будинків у Летні

Енергетики працюють над відновленням електропостачання частини будинків у Летні

Автор: admin2 от 14-05-2015, 08:55
 (голосів: 0)

13 травня о 21:40 год. внаслідок часткової несправності трансформатора  було знеструмлено 20 будинків на вул. Новій села у с.Летня Дрогобицького району.

Сьогодні вранці, 14 травня аварійна бригада Дрогобицького РЕМ продовжує роботи із встановлення причини аварії та відновлення електропостачання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua