» Цивільний захист » В Дрогобицькому районі розпочалось навчання з питань цивільного захисту

В Дрогобицькому районі розпочалось навчання з питань цивільного захисту

Автор: admin1 от 18-06-2015, 11:52

В Дрогобицькому районі розпочалось навчання з питань цивільного захистуЗгідно з Розпорядженням № 776 Львівської облдержадміністрації «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2015 рік», для покращення знань, вміння, вчасного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, 17 червня в Дрогобицькому районі розпочалось навчання на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів з питань цивільного захисту, відповідальних осіб з питань цивільного захисту структурних підрозділів райдержадміністрації та сільських, селищних рад району.

Місто Дрогобич та Дрогобицький район знаходиться в зоні впливу можливих аварій, оскільки тут розташовані об’єкти підвищеної небезпеки, тому органам виконавчої влади потрібно бути в постійній готовності до проведення евакуаційних заходів, як основного засобу захисту населення, і розміщення його у зонах, які є безпечними для проживання людей.

Навчання продовжаться до 23 червня.