» Цивільний захист » За спалювання трави упродовж тижня покарали 30 осіб

За спалювання трави упродовж тижня покарали 30 осіб

Автор: admin1 от 17-08-2015, 14:21
 (голосів: 0)

За спалювання трави упродовж тижня покарали 30 осібЗ 9 серпня до 16 серпня на території області зафіксовано 180 випадків горіння сухої трави та торфу (142 - горіння сухої трави на площі 37,07 га, 38 - горіння торфу на площі 16,54 га). Пожежі своєчасно ліквідовано пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС України у Львівській області. Станом на понеділок, 17 серпня, пожежники продовжують гасити торф’яні пожежі у 5-ти місцях на території Бродівського, Городоцького, Радехівського, Сокальського та Яворівського районів. Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Віктор Борисенко.
"Незважаючи на неодноразові звернення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, на території області продовжують фіксуватися випадки порушення правил пожежної безпеки, пов'язаних зі спалюванням стерні на приватних сільськогосподарських ділянках, - зазначив Віктор Борисенко. - З метою попередження подібних правопорушень від початку серпня уповноваженими органами було проведено 414 рейдів на адміністративних територіях районів. За порушення природоохоронного законодавства притягнено до відповідальності 30 осіб".
Загалом від початку пожежонебезпечного періоду у 2015 році затримано та притягнуто до адміністративної відповідальності 182 особи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua