» Цивільний захист » За спалювання трави вже покарали 62 особи

За спалювання трави вже покарали 62 особи

Автор: admin2 от 16-03-2017, 17:35
 (голосів: 0)

За спалювання трави вже покарали 62 особиЗа порушення природоохоронного законодавства з початку пожежонебезпечного періоду на Львівщині притягнули до адміністративної відповідальності 62 особи, на яких накладено штрафів на загальну суму майже 10 тисяч гривень.

Порушників затримали під час спільних рейдів працівників Державної екологічної інспекції у Львівській області, департаментів цивільного захисту, а також екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Львівській області, найбільшу кількість порушень зафіксовано на території Мостиського та Жовківського районів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua