Вчора на Дрогобиччині працювала обласна комісія з питань ТЕБ та НС, яка провела своє виїзне засідання в гірській частині району. Члени комісія разом з представниками районної влади оглянули стан правого берега р.Бистриця у с.Смільна. Визначено обсяги руйнування берега, що несе реальну загрозу зсуву сільського кладовища. Комісія також побувала на місці проведення берегоукріплюючих робіт, які ведуться в Смільній біля місцевого храму. Наступний проблемний об'єкт, де побували обласні фахівці, знаходиться на вул. Грушевського, 24 в селищі Підбуж. Тут через підмив берега р.Сторонявка під загрозою опинился приватні господарські будівлі. Комісія зафіксувала проблемні питання та напрацювала відповідні пропозиції.













