10 березня у Львівській області, зокрема, на території Дрогобицького району проводяться тренування з питань цивільного захисту населення на тему «Координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ щодо виконання завдань з організації безпечного пропуску весняного льодоходу та повені». Цій темі було приділено основну увагу на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС, яку провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко.
Заходи з питань цивільного захисту населення проводяться з навчальною метою, практичні дії відпрацьовуватися не будуть, про це наголосив керівник відділу з питань цивільного захисту Андрій Ванівський.













