Сьогодні відбулося розширене засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко.
Керівник відділу з питань цивільного захисту Андрій Ванівський повідомив присутніх про план та завдання обласних навчань з цивільного захисту, які проходитимуть 25 травня у районі та на базі Лішнянської школи, зокрема.
Комісія також розглянула листа Підбузької пожежної команди щодо виділення пального з резервного фонду та прийняла рішення про надання пожежній команді 300 л бензину.
Начальник Дрогобицького МВ УСБУ Борис Пантюхов попередив керівників про проведення Службою Безпеки за дорученням Кабінету Міністрів України перевірки для визначення потенційно небезпечних в плані терористичної загрози об'єктів регіону.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко звернув увагу начальника управління водного господарства Георгія Демчука на необхідності завершення розпочатих протипаводкових заходів та проведення профілактичних робіт на існуючих проблемних ділянках.













