» Цивільний захист » Комісія обстежила Броницьке сміттєзвалище

Комісія обстежила Броницьке сміттєзвалище

Автор: admin1 от 9-06-2016, 11:10
 (голосів: 1)

Комісія обстежила Броницьке сміттєзвалищеВ середу, 8 червня, відбулось виїзне засідання комісії для обстеження Броницького полігону твердих побутових відходів, в якому взяли участь представники цивільного захисту Дрогобицької райдержадміністрації та Дрогобицької міської ради, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області. Оглянувши  порядок складування твердих побутових відходів, комісія вирішила, що питання експлуатації Броницького полігону твердих побутових відходів необхідно винести на обговорення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

Спільне засідання відбудеться найближчим часом в Дрогобицькій міській раді.

 

Комісія обстежила Броницьке сміттєзвалище

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua