В середу, 8 червня, відбулось виїзне засідання комісії для обстеження Броницького полігону твердих побутових відходів, в якому взяли участь представники цивільного захисту Дрогобицької райдержадміністрації та Дрогобицької міської ради, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області. Оглянувши порядок складування твердих побутових відходів, комісія вирішила, що питання експлуатації Броницького полігону твердих побутових відходів необхідно винести на обговорення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Спільне засідання відбудеться найближчим часом в Дрогобицькій міській раді.













