» Інформація » Для вирішення сміттєвої проблеми у Львові Олег Синютка скликає засідання комісії ТЕБ і НС

Для вирішення сміттєвої проблеми у Львові Олег Синютка скликає засідання комісії ТЕБ і НС

Автор: admin1 от 24-01-2017, 14:40
 (голосів: 0)

Для вирішення сміттєвої проблеми у Львові Олег Синютка скликає засідання комісії ТЕБ і НСЗавтра, 25 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка збирає позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
На засіданні розглянуть питання вивозу твердих побутових відходів із території Львова. До участі, окрім членів комісії, запрошені представники міської влади, а також декількох територіальних адміністративних одиниць Львівщини.
Початок о 10:00 год у приміщенні Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18), каб. 257.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua