» Служба у справах дітей » Комісія з питань захисту прав дитини провела своє засідання

Комісія з питань захисту прав дитини провела своє засідання

Автор: admin1 от 26-08-2016, 09:13
 (голосів: 0)

Комісія з питань захисту прав дитини провела своє засіданняВ четвер, 25 серпня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови РДА Віталій Скоропад. Комісія розглянула ряд важливих питань, зокрема про доцільність позбавлення батьківських прав жительку села Сторона відносно її неповнолітніх дітей.

Завідувач сектором опіки та піклування служби у справах дітей Оксана Зінченко доповіла про стан утримання, виховання та навчання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в дитячому будинку сімейного типу у Верхньому Дорожеві та відзначила, що прийомні батьки опікуються дітьми, слідкують за їх здоров’ям та навчанням.

Також комісія одноголосно прийняла рішення про взяття під соціальний супровід двох сімей, мешканців району та затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про що інформувала головний спеціаліст фінансово-юридичного сектору служби у справах дітей Роксолана Поліщук. 

Комісія з питань захисту прав дитини провела своє засідання

Комісія з питань захисту прав дитини провела своє засідання

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua