» Служба у справах дітей » Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Автор: admin1 от 24-05-2016, 14:27
 (голосів: 0)

Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання24 травня в сесійній залі районної ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації, яке провів голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко.

На комісії розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав, жителів сіл Летня, Ступниця та Каленна відносно їх дітей та про визначення способу участі батька у вихованні дитини з смт. Меденичі і села Брониці

Також головний  спеціаліст фінансово-юридичного сектору служби у справах дітей  Роксолана Поліщук доповіла  про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Наталя Щербанюк інформувала комісію  про зняття з-під соціального супроводу сім’ю з села Долішній Лужок.

Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua