5 січня працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області, Дрогобицьким РВ ГУДСНСУ у Львівській області здійснено виїзд в село Уличне з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзвичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Комісією також обстежено житлово-побутові умови проживання дітей з кризових сімей та визначено їх готовність до погіршення погодних умов. З батьками дітей, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей, проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.













