24 січня працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з сільським головою Рихтицької сільської ради, Дрогобицьким РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області, Дрогобицьким РЦСССДМ здійснено виїзд у села Рихтичі та Хатки з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Комісією також обстежено житлово-побутові умови проживання дітей з кризових сімей та визначено їх готовність до погіршення погодних умов. З батьками дітей, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей, проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.
Особливу увагу звернено на покращення психологічного клімату в сім'ях, дотримання норм та правил поведінки в родині, навчальних закладах, на відпочинку.
Наостанок працівники Дрогобицького РВ ГУДСНСУ у Львівській області вручили сім'ям інформаційні буклети і агітаційні пам'ятки для ознайомлення із правилами поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій та популяризації здорового способу життя.













