![]()
У середу, 31 травня працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, за сприяння сільського голови Б.Дмитріва, здійснено виїзд у с. Верхній Дорожів для обстеження умов виховання, навчання та утримання дітей-вихованців ДБСТ. З дітьми та батьками-вихователями проведені бесіди, вручено подарунки.
Комісією також перевірено інформацію про неналежне виконання гр. О. своїх батьківських обов’язків, обстежено умови проживання дитини, яка схильна до вчинення правопорушень.













