На підставі інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 14 березня працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області здійснили виїзд у с. Нижні Гаї та с. Бійничі.
Комісія обстежила умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей. Під час обстеження виявлено незадовільні житлово-побутові і психологічні умови виховання та утримання дітей. В результаті проведеної роботи батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків та зобов'язані усунути виявлені недоліки.
Працівники служби у справах дітей та ювенальної превенції також провели індивідуально-профілактичні бесіди на правовиховну тематику з учнями Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. та Бійницької початкової школи.













