У вівторок, 17 квітня, в малому сесійному залі районної ради під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької РДА.
Комісія розглянула ряд важливих питань, зокрема про доцільність позбавлення батьківських прав мешканця села Долішній Лужок М. відносно дочки 2012 року народження, про визначення способу участі батька у вихованні сина К. 2008 року народження, який проживає з мамою та про визначення способу участі батька К. у вихованні сина 2018 року народження, який проживає з мамою Когут Тетяною Андріївною.
Також на засіданні розглядалось звернення Львівської регіональної прокуратури щодо паспортизації неповнолітньої К., жительки села Болехівці та питання про взяття під соціальний супровід сім’ю Т. мешканців села Залужани.













