З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, вчинення дітьми злочинів, правопорушень, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 22 травня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, за сприяння заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника здійснили виїзд у с. Добрівляни.
Комісія обстежила умови проживання дітей з неблагополучних сімей та провели бесіду з мамою 4-х дітей, яка схильна до зловживання спиртними напоями. Батьків зобов’язали поліпшити житлові та психологічні умови проживання дітей та належно виконувати свої батьківські обов’язки. Визначено тижневий термін для приведення житла до відповідних санітарно-гігієнічних норм та закупівлі необхідної для дітей постільної білизни, одягу, взуття та продуктів харчування.













