4 лютого працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, Дрогобицького РВ ГУДСНСУ у Львівській області здійснили виїзд у села Уріж, Винники, Мокряни. Мета виїзду - профілактика дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзвичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Комісія обстежила умови проживання дітей з неблагополучних сімей та провела бесіду з мамою 4 дітей, яка схильна до зловживання спиртними напоями. Недобросовісну маму зобов’язано покращити житлові та психологічні умови проживання дітей та належно виконувати свої батьківські обов’язки. Мамі дітей надано тижневий термін для приведення житла до відповідних санітарно-гігієнічних норм та закупівлі необхідної для дітей постільної білизни, одягу, взуття та продуктів харчування.
Працівники Дрогобицького РВ ГУДСНСУ у Львівській області роздали сім'ям інформаційні буклети і агітаційні пам'ятки для ознайомлення із правилами поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій та популяризації здорового способу життя.













