З 25 листопада до 10 грудня триває Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”.
Однією з актуальних проблем сучасної України є проблема насильства, загрози в кіберпросторі, які значною мірою загрожують як життєдіяльності окремої людини, так і суспільства в цілому. Жорстоке поводження з дітьми визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі.
В рамках акції провідний спеціаліст служби у справах дітей Т.Якимець та соціальний педагог ДРЦСССДМ І.Тодорович провели профілактичну роботу в Уличненській СЗШ І-ІІІ ст. щодо насильства в сім'ї, торгівлі людьми, популяризації здорового способу життя, недопущення вживання дітьми алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Вони також розповіли дітям, що таке булінг, як його побороти та які його наслідки. Було продемонстровано відеоролики на відповідну тематику. Школярі отримали інформаційні листівки щодо процедури захисту їхніх прав та інтересів.
Учні 9-10 класів підготували виставку на тему : “Діти проти насильства”.













