З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 14 грудня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ здійснили виїзд у с. Михайлевичі. Комісією обстежено умови проживання двох дітей з сім’ї Ш. та проведено бесіду з мамою дітей щодо недопущення залишення їх без батьківського піклування. Мама зобов'язалася виправити ситуацію в сім’ї та належно виконувати свої батьківські обов'язки.
Працівники соціальних служб також відвідали внутрішньо переміщену сім’ю з м. Луганськ, де виховується троє дітей. За результатами обстежень складені акти.













