» Служба у справах дітей » На Дрогобиччині проводять рейд "Урок"

На Дрогобиччині проводять рейд "Урок"

Автор: admin2 от 5-09-2019, 11:42
 (голосів: 3)

На Дрогобиччині проводять рейд "Урок"На виконання ст. 53 Конституції України, Закону України “Про загальну середню освіту”, наказу служби у справах дітей облдержадміністрації “Про організацію проведення у 2019 році Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок” у серпні 2019 року в Дрогобицькому районі стартував Всеукраїнський рейд “Урок”.

Метою проведення рейду є надання допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей, які з вересня 2019 року не розпочали навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

Служба у справах дітей спільно з Дрогобицьким РЦСССДМ, відділ освіти райдержадміністрації обстежили умови проживання дітей із кризових сімей та перевірили умови навчання та відвідування дітей у Лішнянському НВК І-ІІІ ст., Нагуєвицькій спецшколі-інтернат І-ІІІ.

Станом на 4 вересня дітей, які б без поважних причин не приступили до навчання, не виявлено.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua