У вівторок, 19 липня, на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації, яке провів голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав, жительки села Рихтичі Ш. відносно її півторарічної дитини. Комісія врахувавши, що її тітка, як особа-заявник не з’явилась на засідання та заяву самої Ш. про влаштування її на роботу та запевнення, що вона буде займатись вихованням дитини, прийняла рішення про перенесення цього питання на три місяці. У випадку невиконання взятих на себе зобов’язань Ш., комісія залишає за собою право розглянути питання про доцільність позбавлення батьківських прав без участі відповідача.
Головний спеціаліст фінансово-юридичного сектору служби у справах дітей Роксолана Поліщук доповіла про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Наталя Щербанюк інформувала комісію про взяття під соціальний супровід двох сімей, мешканців Дрогобицького району. Відповідно комісія одноголосно затвердила ці два питання.













