Щороку в перший тиждень квітня у навчальних закладах Дрогобицького району проводиться Тиждень правових знань. Так, 4 квітня працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, працівниками Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області проведено лекції зі старшокласниками Верхньогаївської СЗШ І-ІІ ст. на правовиховну тематику та про небезпеку інтернет-ігор. Також комісією обстежено умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей.













