Вчора, 28 вересня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Комісія розглянула дві справи про доцільність позбавлення батьківських прав. Після детального обговорення за ухилення від виконання батьківських обов'язків комісія визнала доцільним позбавити батьківських прав в обох випадках: жительку с.Сторона стосовно двох її дітей та двох жителів цього ж села — маму і батька, стосовно їхнього малолітнього сина.
Комісія також затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.













