Як уже повідомлялося, Департамент економічної політики ЛОДА розпочав цикл робочих поїздок з метою проведення семінарів на тему: «Про публічні закупівлі, проведені у системі електронних закупівель «Prozorro». Перший такий семінар відбувся у Дрогобицькому районі. Основними завданнями семінару є ознайомлення розпорядників бюджетних коштів з моніторингом публічних закупівель, а також вирішенням проблемних питань, які виникали у замовників під час проведення закупівель в електронній системі.
Провела семінар начальник управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Мирослава Лазорищак. Вона, зокрема, зазначила, що не завжди розпорядники бюджетних коштів використовують електронні майданчики для проведення допорогових закупівель. Хоча економія від електронних закупівель очевидна. В області вона складає 1 млрд 450 млн грн, у Дрогобицькому районі — 1,2 млн грн.
У семінар взяли участь представники розпорядників бюджетних коштів з району та міст Дрогобиччини.













