» Економіка » В райдержадміністрації відбувся семінар на тему електронних закупівель

В райдержадміністрації відбувся семінар на тему електронних закупівель

Автор: admin2 от 29-11-2017, 15:26
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбувся семінар на тему електронних закупівельЯк уже повідомлялося, Департамент економічної політики ЛОДА розпочав цикл робочих поїздок з метою проведення семінарів на тему: «Про публічні закупівлі, проведені у системі електронних закупівель «Prozorro». Перший такий семінар відбувся у Дрогобицькому районі. Основними завданнями семінару є ознайомлення розпорядників бюджетних коштів з моніторингом публічних закупівель, а також вирішенням проблемних питань, які виникали у замовників під час проведення закупівель в електронній системі.

Провела семінар начальник управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Мирослава Лазорищак. Вона, зокрема, зазначила, що не завжди розпорядники бюджетних коштів використовують електронні майданчики для проведення допорогових закупівель. Хоча економія від електронних закупівель очевидна. В області вона складає 1 млрд 450 млн грн, у Дрогобицькому районі — 1,2 млн грн.

У семінар взяли участь представники розпорядників бюджетних коштів з району та міст Дрогобиччини.

В райдержадміністрації відбувся семінар на тему електронних закупівель

В райдержадміністрації відбувся семінар на тему електронних закупівель

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua