«Протягом 2016 року відбудеться перехід на електронні закупівлі, це передбачено Законом України «Про публічні закупівлі», який вступив в дію з 1 квітня цього року. А з серпня місяця в обов’язковому порядку всі тендерні закупівлі будуть проводитись в системі ProZorro, що дасть змогу значно зекономити бюджетні кошти», - цими словами розпочала семінар на тему: «Підвищення професійного рівня розпорядників бюджетних коштів для роботи в системі електронних закупівель» начальник управління тарифної та тендерної політики
департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Мирослава Лазорищак.
Семінар відбувся сьогодні, 8 червня, в сесійній залі Дрогобицької районної ради і зібрав представників установ і організацій бюджетної сфери, органів місцевого самоврядування, розпорядників бюджетних коштів міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава і Дрогобицького району. Також Мирослава Лазорищак ознайомила присутніх з основними вимогами Закону України «Про публічні закупівлі», умовами реєстрації для взяття участі у аукціоні та іншими питаннями, пов’язаних із здійсненням електронних закупівель та відповіла на їх численні запитання.













