Сьогодні в райдержадміністрації відбулася зустріч бізнесу Дрогобиччини із керівниками та представниками Департаменту економічної політики ЛОДА, Держархбудінспекції у Львівській області, філії ДП «Укрдержбудекспертиза», Департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА, Держгеокадастру, ПрАТ «Львівобленерго», ПАТ «Львівгаз», ГУ ДФС у Львівській області та інших обласних структур. Гостей відрекомендував перший заступник голови РДА Віталій Скоропад.
Представницьку делегацію очолив начальник управління інвестиційної політики облдержадміністрації Роман Матис. Він розповів про основні засади та пріоритети інвестиційної політики ЛОДА, про діяльність відділу супроводу інвестиційних проектів та запросив підприємців до активного діалогу з присутніми на зустрічі чиновниками. Учасники зустрічі отримали змогу поставити запитання щодо проблемних питань у процесі здійснення господарської діяльності, які стримують процес інвестування тощо.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зазначив, що така ініціатива облдержадміністрації є дуже позитивною і потрібною, і висловив сподівання, що вона дасть поштовх подальшим зустрічам з бізнесменами на місцевому рівні.













