Індивідуальні зустрічі з очільниками громад району проводить перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Основна тема спілкування — децентралізація та реформа влади. Під час розмови сільські голови мають змогу висловити свої міркування та пропозиції стосовно процесу створення спроможних об'єднаних територіальних громад на Дрогобиччині.
Найголовніші тези — не допустити знищення села, а забезпечити його належну життєдіяльність та розвиток. Більшість голів схиляються до думки, що зміни потрібні. Але вони будуть успішними лише тоді, коли сільські, селищні голови готові будуть інтереси громади поставити вище від своїх власних.
Під час співбесіди йдеться і про інші важливі для громад і для району питання: стан реалізації мікропроектів, робота з “мінімізаторами” заробітної плати, пошук існуючих резервів для наповнення місцевих бюджетів тощо. Перший заступник голови райдержадміністрації рекомендує місцевим головам активніше працювати з малим та середнім бізнесом, щоб підприємці були зацікавлені реєструватися та розвивати діяльність на їхніх територіях.
Серед проблемних питань, які ставлять голови, насамперед, - поліпшення стану доріг, яке сприятиме розвитку інфраструктури села.













