» Інформація » Сьогодні на зустрічі в першого заступника голови райдержадміністрації знову обговорювали питання децентралізації

Сьогодні на зустрічі в першого заступника голови райдержадміністрації знову обговорювали питання децентралізації

Автор: admin1 от 16-08-2016, 16:45
 (голосів: 0)

Сьогодні на зустрічі в першого заступника голови райдержадміністрації знову обговорювали питання децентралізаціїЯк повідомлялося раніше, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад розпочав проведення індивідуальних зустрічей з сільськими та селищними головами району щодо питань децентралізації та реформ влади. Сьогодні, 16 серпня, така зустріч відбулась з очільниками Підбужа, Урожа, Смільної та Залокоті, які висловити свої думки та пропозиції стосовно процесу створення об'єднаної територіальної громади з центром в смт. Підбуж.

І хоч сільські голови висловлюються негативно про зміни в адміністративно-територіальному устрої, але вважають, що інтереси громади, яку вони представляють, повинні бути враховані в першу чергу. Селищний голова Підбужа Марія Куцір переконана, що створення об'єднаної територіальної громади необхідне, і чим більше населених пунктів будуть до неї входити, тим самодостатнішою вона буде. Це дасть можливість розвинути в селищі інфраструктуру, зберегти лікарню, що необхідно не лише для Підбужа, але й для навколишніх сіл.

Віталій Скоропад також на зустрічі обговорив хід виконання мікропроектів, та озвучив проблему «мінімізаторів», які не виплачують заробітну плату в розмірах, визначених чинним законодавством.

 

Сьогодні на зустрічі в першого заступника голови райдержадміністрації знову обговорювали питання децентралізації

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua