Як повідомлялося раніше, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад розпочав проведення індивідуальних зустрічей з сільськими та селищними головами району щодо питань децентралізації та реформ влади. Сьогодні, 16 серпня, така зустріч відбулась з очільниками Підбужа, Урожа, Смільної та Залокоті, які висловити свої думки та пропозиції стосовно процесу створення об'єднаної територіальної громади з центром в смт. Підбуж.
І хоч сільські голови висловлюються негативно про зміни в адміністративно-територіальному устрої, але вважають, що інтереси громади, яку вони представляють, повинні бути враховані в першу чергу. Селищний голова Підбужа Марія Куцір переконана, що створення об'єднаної територіальної громади необхідне, і чим більше населених пунктів будуть до неї входити, тим самодостатнішою вона буде. Це дасть можливість розвинути в селищі інфраструктуру, зберегти лікарню, що необхідно не лише для Підбужа, але й для навколишніх сіл.
Віталій Скоропад також на зустрічі обговорив хід виконання мікропроектів, та озвучив проблему «мінімізаторів», які не виплачують заробітну плату в розмірах, визначених чинним законодавством.













