» Інформація » У райдержадміністрації відбулася нарада з питань безпеки регіону

У райдержадміністрації відбулася нарада з питань безпеки регіону

Автор: admin2 от 16-08-2016, 13:06
 (голосів: 0)

У райдержадміністрації відбулася нарада з питань безпеки регіонуСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів нараду з керівниками і представниками правоохоронних органів та інших організацій і служб Дрогобиччини.

Йшлося про стан антитерористичної захищеності та безпеки регіону.

Заступник начальника Дрогобицького відділу СБУ Юрій Буклов інформував присутніх про організацію системи безпеки та про загальну ситуацію на Дрогобиччині, пов'язану з терористичною загрозою, та про останні операції, які провела Служба безпеки для попередження терористичних актів на Львівщині.

Юрій Буклов повідомив, що СБУ продовжить експерименти з метою перевірки та виявлення терористично уразливих об'єктів регіону.

Володимир Шутко, звертаючись до присутніх, зазначив, що нещодавні події в області засвідчили — небезпека не десь далеко, а поруч. Тому всім потрібно бутиУ райдержадміністрації відбулася нарада з питань безпеки регіону максимально відповідальними та уважними в ситуації, в якій знаходиться наша держава. “Особливо це стосується служб та об'єктів життєзабезпечення регіону,”- наголосив голова райдержадміністрації.

Керівники комунальних та інших організацій доповіли про ситуацію із охороною підпорядкованих їм підприємств.

Прокурор Дрогобиччини Лонгін Мігоцький запропонував провести виїзди робочої групи для перевірки стану безпеки на об'єктах.

За підсумками обговорення будуть скеровані листи з відповідними рекомендаціями відсутнім на нараді керівникам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua