Перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів Дрогобиччини.
На нараді, в якій взяли участь заступник голови РДА Іван Мізерник, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, представники Дрогобицького ВП ГУ НП, Дрогобицькому РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, обговорювалися питання забезпечення у період різдвяних свят громадської безпеки і правопорядку, протидії злочинності, попередження скоєння терористичних актів.
Було зазначено про необхідність залучення громадськості з метою попередження скоєння як самих актів тероризму так і виявлення терористів та інших протиправних дій направлених на дестабілізацію суспільної ситуації в районі.













