» Інформація » Забезпечення громадської безпеки і правопорядку обговорили в райдержадміністрації

Забезпечення громадської безпеки і правопорядку обговорили в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 6-01-2017, 11:24
 (голосів: 0)

Забезпечення громадської безпеки і правопорядку обговорили в райдержадміністраціїПерший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів Дрогобиччини.

На нараді, в якій взяли участь заступник голови РДА Іван Мізерник, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, представники Дрогобицького ВП ГУ НП, Дрогобицькому РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, обговорювалися питання забезпечення у період різдвяних свят громадської безпеки і правопорядку, протидії злочинності, попередження скоєння терористичних актів.

Було зазначено про необхідність залучення громадськості з метою попередження скоєння як самих актів тероризму так і виявлення терористів та інших протиправних дій направлених на дестабілізацію суспільної ситуації в районі.

Забезпечення громадської безпеки і правопорядку обговорили в райдержадміністрації
 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua