» Інформація » У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

Автор: admin2 от 23-08-2016, 08:59
 (голосів: 0)

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада21 серпня в селі Верхні Гаї на стадіоні «Корчі-Арена» відбулась І-ша сільська спартакіада, присвячена 25-й річниці проголошення незалежності України.

Спартакіада розпочалась виконанням Державного гімну. Після цього

о. Роман Волянський відслужив молебень та окропив свяченою водою учасників змагань та всіх присутніх, яких зібралось досить багато.

З вітальними словами до учасників звернулись сільський голова Володимир Ханас та депутат Дрогобицької районної ради Михайло Гук.

Ведучий заходу Роман Ханас ознайомив присутніх з програмою змагань та черговістю виконання вправ. Учасники були роділені на три вікові групи. В переліку вправ: біг, підтягування на перекладені, згинання та розгинання тулуба, згинання та розгинання рук в опорі лежачи, віджимання на турніку, підняття гирі тощо. Глядачі оплесками підтримували учасників змагань та надихали їх на безкомпромісну боротьбу.

Особливе захоплення викликали наймолодші учасники змагань.

Знаковою подією спартакіади була присутність та показовий майстер-клас односельця, чемпіона Європи з гирьового спорту Андрія Лагуша.

Спартакіада завершилась футбольним та волейбольним матчами.

Бригада суддів, яка обслуговувала змагання, визначила переможців спартакіади. Під час урочистих заходів з нагоди 25-ї річниці незалежності України всім переможцям буде вручено грамоти та призи.

Спортивний захід відбувся відповідно до рішення сесії сільської ради № 75 від 10 червня 2016 р. «Про організацію та проведення І сільської спартакіади».   

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

У Верхніх Гаях відбулась І-ша сільська спартакіада

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua