» Інформація » На Жовківщині відбулась спартакіада серед учасників Операції Об’єднаних сил

На Жовківщині відбулась спартакіада серед учасників Операції Об’єднаних сил

Автор: admin2 от 10-05-2018, 14:35

На Жовківщині відбулась спартакіада серед учасників Операції Об’єднаних сил8 травня у Жовківському районному дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» у с.Зіболки з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення відбулася перша районна спартакіада Жовківщини серед учасників Операції Об’єднаних сил

Близько 40 учасників Операції Об’єднаних сил змагалися у футболі, настільному тенісі, шашках, волейболі.

Переможці призери та учасники змагань отримали медалі першої спартакіади. Після завершення змагань учасників  та членів їхніх родин частували кулішем.

Зазначимо, організатором заходу є управління соціального захисту населення, сектор молоді та спорту, відділ культури та туризму та відділ освіти Жовківської райдержадміністрації.