Сьогодні після ремонту вперше відкрив свою залу для глядачів районний народний дім. Колись темне похмуре приміщення тепер виглядає, як справжній палац мистецтв, де все зроблене з любов’ю, у всьому відчувається творчий підхід.
Після спільної молитви священики окропили свяченою водою оновлене приміщення, перед тим відзначивши, що врешті, на 25-му році незалежності в Україні поступово повертаються обличчям до культури. Особливо радує, що у місцевій владі знаходяться люди, які підтримують українську культуру. Адже, хто не любить своєї земної Батьківщини, не вартує небесної.
Голова районної ради Михайло Сікора сказав, що ми зобов’язані підтримувати нашу культуру, мову, бо без них нація є мертвою. Голова районної ради подякував усім, хто долучився до доброї справи, в тому числі, попередньому та нинішньому головам райдержадміністрації Максиму Лісогору і Володимиру Шутку. «Але на особливу подяку заслуговує директор районного народного дому Іван Сех, який щиро прагнув і робив усе для того, щоб наш народний дім набув нинішнього вигляду,» - сказав Михайло Сікора та вручив Іванові Сеху грамоту Львівської обласної ради.
Щирі слова вдячності від голови облдержадміністрації Олега Синютки, який нещодавно відвідав відремонтований народний дім, висловив І. Сеху голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Він побажав, щоб ця світла зала завжди була наповнена піснею, музикою, танцем, поетичним словом. Очільник району повідомив, що на директора народного дому чекає відзнака облдержадміністрації. До речі, наприкінці свята Подяку голови ОДА директорові вручив представник обласного департаменту культури.
«Сьогодні твориться на Дрогобиччині велике диво – оновлена будівля народного дому, яка має свою багаторічну історію, відчиняє свої двері як світлий Храм культури, де освячуватиметься мистецтво танцю, пісні, слова. Мудрець сказав, що якщо ти не хочеш все життя іти в пітьмі, спроможися хоча б запалити свічку. Такий вогонь любові запалений сьогодні у цій споруді, яка й надалі плекатиме народні таланти – окрасу краю, Львівщини та всієї України,»- сказав у вітальному слові Роман Береза, директор Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи. Добрим словом п. Роман згадав багатолітнього директора народного дому світлої пам’яті Івана Королика та подякував за величезну працю нинішньому керівникові.
Важливою віхою в історії Дрогобиччини назвав сьогоднішню подію депутат обласної ради Михайло Задорожний. Він зауважив, що це один з прикладів декомунізації, коли із сірого непривітного приміщення постала світла зала, гарна, як справжній храм, який вабитиме до себе творчі душі. Михайло
Задорожний зазначив, що заплановані в народному домі роботи продовжаться – буде відремонтовано фасад будинку, викладена бруківка.
Депутат обласної ради Ольга Грицик вручила колективу, як вона висловилася, корисний подарунок та побажала нових творчих знахідок в оновленій споруді.
Не приховував хвилювання директор районного народного дому Іван Сех. Він пригадав, що, ще працюючи тут методистом, неодноразово брав у руки шпатель чи інший інструмент, що підлагодити приміщення, яке потребувало допомоги, і мріяв про ремонт. Адже ще батько вчив його, що будинок, як і людина, потребує підтримки, лікування. «В затишному гарному приміщенні творчій людині легше і краще працюється,» - сказав він та подякував районній і обласній владі, депутатам, підрядникам, своєму колективу за ту велику справу, яку вдалося спільно звершити.
Органічно цього дня перепліталися щирі теплі слова ведучих Осипа Марущака та Марії Василенко, музичні твори різних жанрів, пісні про любов, Україну, про її мужніх захисників. Культурну громаду району вітали творчі колективи із сусідніх міст і районів.













