9 листопада в Україні відзначають День працівників культури та аматорів народного мистецтва. З цієї нагоди сьогодні в районному народному домі відбулися урочисті заходи. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко щиро привітав учасників свята у такому світлому, гарному, оновленому народному домі. Очільник Дрогобиччини повідомив, що районна влада спільно з відділом культури і туризму напрацьовує нові проекти на наступний рік, щоб оновити спільними зусиллями також і сільські народні доми. Володимир Шутко нагородив грамотами райдержадміністрації директора районного народного дому Івана Сеха та інших працівників культури, учасників творчих колективів.
Сьогодні, як слушно зауважила ведуча Марія Василенко, коли країна перебуває у стані війни, ми не можемо не згадувати тих, хто обороняє нашу країну на її східних теренах. Тема новітніх українських героїв, боротьби за цілісність України була незабута під час святкового дійства. До слова запросили керівника апарату райдержадміністрації, учасника АТО, добровольця Руслана Щербу, який побажав працівникам культури успіхів у їхній праці, яка також дає наснагу до боротьби та перемоги українським воїнам. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Козар, вітаючи своїх колег, подякувала їм за жертовну працю, за великий внесок у розвиток та поширення української культури, яка є ознакою нашої самобутності, особливо в час, коли Україна так мужньо і стійко бореться за свою державність.
На урочистостях були присутні представники обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, які вручили грамоти і пам'ятні подарунки методисту районного народного дому Наталії Лех та колективу Літинського народного дому.
Цікавою і розмаїтою була культурна програма. Своїх колег здоровили учасник Революції Гідності, учасник АТО Максим Перев'язко, народна жіноча хорова капела “Лілея”, дитячий танцювальний колектив з Нагуєвич, інші творчі колективи району.
У фойє народного дому була розгорнута барвиста і розмаїта виставка народних промислів Дрогобиччини.













