» Інформація » Порушників екологічних норм штрафуватимуть

Порушників екологічних норм штрафуватимуть

Автор: admin2 от 29-08-2016, 15:13

Порушників екологічних норм штрафуватимутьПід час понеділкової наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко зупинився на проблемі місцевих доріг. На тему ремонту доріг, впорядкування придорожніх смуг голова призначив окрему зустріч за участю керівництва Райавтодору.

Голова райдержадміністрації та його перший заступник Віталій Скоропад зосередили увагу присутніх і на темі благоустрою. Нещодавній об'їзд району за участю голови облдержадміністрації виявив негативні факти, які, в основному, спричинені байдужістю деяких місцевих голів та сільських громад. На такий висновок наштовхують зарослі бур'янами узбіччя доріг, сільські вулиці та кладовища. Керівники райдержадміністрації мають намір активізувати спільну роботу сільських адмінкомісій спільно з правоохоронцями, екологічними інспекторами та штрафувати сільських голів, землевласників та землекористувачів, які занедбали підпорядковані їм території. Перший заступник голови райдержадміністрації також зупинився на питанні несанкціонованих підпалів сухої рослинності, які можуть призвести до трагічних наслідків. Керівництво РДА просить небайдужих громадян негайно повідомляти районну владу та пожежників про такі факти.