Голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів сьогодні робочу зустріч з питань ремонту місцевих доріг. У зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, сільські голови Бистриці, Грушова, Верхнього Дорожева, Літині, начальник управління водного господарства Георгій Демчук та інші.
Під час наради проаналізовано можливі шляхи вирішення проблеми, яка існує вже протягом кількох років. Учасники розмови висловили свої пропозиції. Зокрема, йшлося про пошук власних ресурсів, залучення до справи великих землекористувачів та підприємств, які працюють на території цих населених пунктів.
Голова райдержадміністрації дав тиждень для того, щоб опрацювати всі можливі варіанти і почати роботу.
Володимир Шутко також звернув увагу сільських голів на стан благоустрою територій.













