» Інформація » Відбулася робоча зустріч з питань ремонту дороги Новошичі-Ріпчичі

Відбулася робоча зустріч з питань ремонту дороги Новошичі-Ріпчичі

Автор: admin2 от 30-08-2016, 12:21
 (голосів: 0)

Відбулася робоча зустріч з питань ремонту дороги Новошичі-РіпчичіГолова райдержадміністрації Володимир Шутко провів сьогодні робочу зустріч з питань ремонту місцевих доріг. У зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, сільські голови Бистриці, Грушова, Верхнього Дорожева, Літині, начальник управління водного господарства Георгій Демчук та інші.

Під час наради проаналізовано можливі шляхи вирішення проблеми, яка існує вже протягом кількох років. Учасники розмови висловили свої пропозиції. Зокрема, йшлося про пошук власних ресурсів, залучення до справи великих землекористувачів та підприємств, які працюють на території цих населених пунктів.

Голова райдержадміністрації дав тиждень для того, щоб опрацювати всі можливі варіанти і почати роботу.

Володимир Шутко також звернув увагу сільських голів на стан благоустрою територій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua