» Інформація » Посвячення першокурсників Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка

Автор: admin1 от 31-08-2016, 17:30

Посвячення першокурсників Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана ФранкаНапередодні Дня Знань, сьогодні, 31 серпня, відбулося довгоочікуване першокурсниками дійство ‒ урочисте посвячення студентів-першокурсників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Дрогобицького педагогічного ліцею.

Свято розпочалось урочистою ходою ректорату, професорсько-викладацького складу педуніверситету, студентів, батьків та гостей до кафедрального Храму Пресвятої Трійці, а продовжилося біля головного корпусу Франкового вузу.

До студентів, їхніх батьків, усіх гостей свята з вітальними словами звернулися ректор ДДПУ професор Надія Скотна, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, народний депутат України Богдан Матківський, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, ксьонз-ректор Полонійної академії у Ченстохові (Польща) професор Анджей Кринський.

Посвячення першокурсників Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана ФранкаСтуденти-першокурсники поклали квіти до пам’ятників Тарасові Шевченку, Іванові Франку, Степанові Бандері та на могили перших ректорів університету – Василю Надім’янову та Валерію Скотному.

«Дорогі першокурсники! Сьогодні до студентських лав вливається нова когорта молодих та активних людей. У своєму житті ви зробили правильний вибір, вступивши до Дрогобицького педуніверситету. Наш вищий навчальний заклад підтримує тісні міжнародні зв’язки з іншими університетами, тому перед вами відкриті всі двері», - зазначила Надія Скотна.

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський закликав першокурсників рівнятися на символ університету, чиє ім’я він носить – Івана Франка, 160-річчя якого ми нещодавно відзначали. «Пам’ятайте, що набуваючи знання ви отримуєте неоцінений скарб, який не можна втратити, який не можна загубити, який без сумніву знадобиться вам в житті», - завершив свій виступ Ростислав Замлинський.

Вже традиційним стало вручення символічних атрибутів першокурсникам – Студентського квитка та Ключа Знань, яким можливо відкрити всі двері до храму науки.