Голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь у робочій нараді у ДВК-40. Відбулося підбиття підсумків діяльності установи за сім місяців поточного року, яке провів заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області Тарас Сідельник.
Голова райдержадміністрації подякував начальнику ДВК-40 Вадиму Кутовому, особовому складу за порозуміння та співпрацю (установа постійно надає районові допомогу щодо багоустрою територій, зокрема, це стосується боротьби з борщівником, виготовлення та встановлення споруд для дитячих майданчиків тощо). Володимир Шутко вручив Вадимові Кутовому грамоту райдержадміністрації з нагоди 25-ї річниці незалежності України.













