» Інформація » Володимир Шутко подякував бійцям Нацгвардії, які допомагають місцевим правоохоронцям

Володимир Шутко подякував бійцям Нацгвардії, які допомагають місцевим правоохоронцям

Автор: admin2 от 25-08-2016, 16:14
 (голосів: 0)

Володимир Шутко подякував бійцям Нацгвардії, які допомагають місцевим правоохоронцямСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко побував на базі, де тимчасово дислокується підрозділ в/ч 3002 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

Очільник району подякував особовому складу підрозділу на чолі з майором Володимиром Білінцем за зразкове несення служби, допомогу, яку вони надають місцевій поліції з охорони громадського порядку в регіоні. З нагоди 25-ї річниці незалежності України очільник району відзначив військовослужбовців грамотами районної державної адміністрації.

Слова вдячності гвардійцям висловили також Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, прокурор Лонгін Мігоцький та інші посадові особи. 

Володимир Шутко подякував бійцям Нацгвардії, які допомагають місцевим правоохоронцям

Володимир Шутко подякував бійцям Нацгвардії, які допомагають місцевим правоохоронцям

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua