В неділю, 18 вересня, в Меденичах, на місцевому стадіоні, відбудеться фестиваль меду, який урочисто розпочнеться о 14 годині святковою ходою пасічників.
В рамках свята буде проведено виставку-ярмарок, на якій пасічники нашого краю представлять корисну і смачну продукцію бджільництва, дитячі вікторини, майстер-класи, козацькі забави. Завершить програму фестивалю святкова концертна програма за участю художніх колективів та окремих виконавців.
Організатори свята Дрогобицька районна державна адміністрація, Дрогобицька районна рада, Меденицька селищна рада за участі управління агропромислового розвитку й відділу культури та туризму райдержадміністрації.













