-
Як уже повідомлялося, з ініціативи голови районної державної адміністрації Михайла Винницького цього року на Дрогобиччині вперше відбудеться Фестиваль меду. Свято проходитиме у селищі Меденичі 15 вересня. -
Метою фестивалю є представлення та популяризація традицій розвитку бджільництва на Дрогобиччині, вшанування благородної праці пасічників, краєзнавча та туристична промоція краю.
-
До участі у святі запрошуються бджолярі Дрогобицького та інших районів Львівщини, чисельні гості. Села району представлять українську національну кухню та кулінарне мистецтво.
-
Оргкомітет Фестивалю меду запрошує усіх бажаючих взяти участь у святкуванні та фінансово підтримати унікальну в культурному житті краю подію.
Увага! Змінилися банківські реквізити організаторів фестивалю:
-
Банківські реквізити:
-
р/р 26009132100529
-
Дрогобицька філія ПАТ "Укрінбанк"
-
МФО 300142
-
ЗКПО 38627653
Громадська організація "Агенція розвитку смт. Меденичі"
Призначення платежу - для проведення Фестивалю меду
Новину відредагував: admin2 - 4-09-2013, 11:28













