13 вересня у райдержадміністрації відбулась розширена нарада з питань готовності народно-господарського комплексу Дрогобицького району та міста Дрогобича до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. У нараді взяли участь заступник директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Тарас Зозуля, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад, перший заступник міського голови м.Дрогобича Ігор Герман, завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Ганна Павлюк, керівники бюджетних підрозділів Дрогобицького району та Дрогобича, директори комунальних підприємств м.Дрогобич. Кожен із запрошених керівників прозвітував про виконану роботу та проблеми, які необхідно вирішити до початку опалювального сезону.
Зокрема, в бюджетних установах району:
- проведено заміну 707 вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові в 17–ти навчальних закладах; 27 - в Дрогобицькій районній лікарні №5, 18 - в 4 народних домах;
- завершено капітальний ремонт системи теплопостачання з заміною твердопаливних котлів у Підбузькому НВК І-ІІІ ст., капітальний ремонт систем опалення Добрівлянського НВК І-ІІІ ст., Волощанського НВК І-ІІ ст. та реконструкцію котельні Лішнянського НВК І-ІІІ ст.; тривають роботи по впровадженню проектів з реконструкція та модернізація системи опалення Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. та добудова школи з реконструкцією системи опалення із застосуванням
енергозберігаючих технологій в с. Сторона;
- завершено капітальний ремонт покрівлі районного народного дому ( перекриття 1200 кв.м) та продовжується капітальний ремонт покрівлі народного дому с.Дорожів, власними силами виконано перекриття 814 кв.м покрівлі районній лікарні №1 в смт.Меденичі.
Після завершення наради заступник директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Тарас Зозуля виїхав на вибіркову перевірку об’єктів.













