» Інформація » Питання виплати заробітної плати менше мінімальної знову гостро стояло на засіданні робочої групи

Питання виплати заробітної плати менше мінімальної знову гостро стояло на засіданні робочої групи

Автор: admin1 от 15-09-2016, 12:53
 (голосів: 0)

Питання виплати заробітної плати менше мінімальної знову гостро стояло на засіданні робочої групиВ середу, 14 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів чергове засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому були підведені підсумки роботи комісії за останній місяць.

Як зазначив заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Олег Демко, за останній місяць кількість так званих «мінімізаторів» в районі не змінилась.

Основною причиною такої ситуації керівники підприємств вбачають в прийомі та звільненні працівників в середині місяця, коли заробітна плата виплачується за фактично відпрацьовані дні, що становить менше середньомісячної і відповідно менше мінімальної зарплати.

Питання виплати заробітної плати менше мінімальної знову гостро стояло на засіданні робочої групи
Питання виплати заробітної плати менше мінімальної знову гостро стояло на засіданні робочої групи
Питання виплати заробітної плати менше мінімальної знову гостро стояло на засіданні робочої групи

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua