В середу, 14 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів чергове засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому були підведені підсумки роботи комісії за останній місяць.
Як зазначив заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Олег Демко, за останній місяць кількість так званих «мінімізаторів» в районі не змінилась.
Основною причиною такої ситуації керівники підприємств вбачають в прийомі та звільненні працівників в середині місяця, коли заробітна плата виплачується за фактично відпрацьовані дні, що становить менше середньомісячної і відповідно менше мінімальної зарплати.













