Зі сторони голови Дрогобицької райдержадміністрації Михайла Винницького приділяється особлива увага забезпеченню доступу до освіти вже у дошкільному віці, створення належних умов для функціонування, збереження та розширення мережі дошкільних навчальних закладів. В Дрогобицькому районі нині активно ведуться роботи по введенню в експлуатацію дошкільних навчальних закладів в селах Станиля, Верхні Гаї, Уріж та Старий Кропивник. В останні роки спостерігається тенденція до збільшення народжуваності дітей, а тому будівництво нових сучасних і комфортних освітянських закладів для малюків та максимальне їх охоплення дошкільною освітою є одним з важливих завдань органів виконавчої влади. Один з таких закладів на свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, урочисто було відкрито в селі Ясениця Сільна. За дорученням голови Дрогобицької РДА Михайла Винницького у відкритті взяли участь перший заступник голови РДА Степан Рудницький, керівник управління
освіти Іван Стецко, начальник фінансового управління Віталій Перхун, начальник відділу культури та туризму Осип Марущак, депутат районної ради Василь Партика. У своєму виступі директор Ясеницької школи Леся Попель подякувала адміністрації району за підтримку і розуміння, також слово мали методист методкабінету Дарія Грицик та депутат районної ради Михайло Кравець.
Виступаючи на святі, Степан Рудницький наголосив, що успішний результат завжди досягається через співпрацю районної та сільської влади з територіальною громадою, а сільський голова Богдан Багрій подякував усім, хто долучився до відкриття нового дитячого навчального закладу, побажав вихователям наснаги у роботі, а маленьким його мешканцям – затишку і радості.













