» Інформація » В райдержадміністрації відбулася чергова зустріч з учасниками АТО

В райдержадміністрації відбулася чергова зустріч з учасниками АТО

Автор: admin2 от 20-09-2016, 14:58
 (голосів: 2)

В райдержадміністрації відбулася чергова зустріч з учасниками АТОНа зустріч були запрошені демобілізовані учасники антитерористичної операції 5-ої хвилі демобілізації та члени родин загиблих військовослужбовців.

Розпочинаючи розмову, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад подякував бійцям за їхню мужність та високий патріотизм і запропонував вшанувати хвилиною мовчання загиблих та померлих українських героїв.

Про заходи щодо соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО та всебічну підтримку членів родин військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО, інформували керівники і представники структурних підрозділів райдержадміністрації та служб.

Учасники АТО та представники сімей загиблих поставили запитання, які їх найбільше турбують. У підсумку варто зазначити, що не виникає проблем із виплатою всіх визначених державою соціальних допомог та допомог з обласного і районного бюджетів. Поступово вирішується питання придбання чи ремонту житла пораненим бійцям та сім'ям загиблих. Чимало зроблено для безкоштовного відпочинку та оздоровлення дітей учасників АТО. Через відділ освіти реалізується цільова програма з районного бюджетну щодо надання грошової допомоги для харчування дітей шкільного віку учасників АТО. Багато добрих справ робиться спільно з волонтерами, громадськими організаціями учасників АТО.

Втім, є і проблемні питання. Це — ситуація з виділенням земельних ділянок сільськими, селищними радами (називалися Новий Кропивник, Лішня, Меденичі).

Зберігається великий попит на санаторно-курортне оздоровлення бійців. І хоч у цьому напрямку є позитивні результати, все ж кількість путівок явно недостатня, особливо, що стосується сімейного оздоровлення.

Говорилося під час зустрічі і про необхідність більш активного залучення українських військових та демобілізованих до патріотичного виховання молоді. На запитання, хто з присутніх воїнів був запрошений на зустріч із школярами 1-го вересня, ствердно відповіло лише двоє.

Йшлося також про особливу повагу та пам'ять про подвиг наших героїв-земляків, які віддали свої життя під час Революції Гідності та війни на сході України. Священними для односельців, шкільних колективів мають бути місця їхнього поховання, меморіальні дошки та пам'ятні, встановлені на їхню честь.

На завершення перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад подякував бійцям за те, що вони знайшли час для спілкування, під час якого прозвучало багато як проблем, так і корисних пропозицій.

Заступник голови районної ради Володимир Стецівка закликав присутніх співпрацювати, говорити правду в очі, що завжди дозволить порозумітися та отримати позитивний результат. 

dovidka.doc [ b] (завантажень: 20)

 

 

В райдержадміністрації відбулася чергова зустріч з учасниками АТО

 

В райдержадміністрації відбулася чергова зустріч з учасниками АТО

 

В райдержадміністрації відбулася чергова зустріч з учасниками АТО

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua